We see oportunities
where others don´t

O nás

Developerská spoločnosť Euro Bauer je novovzniknutá spoločnosť, ktorej základy a skúsenosti siahajú do 15 rokov starej minulosti. Spoločnosť od svojho založenia zrealizovala a pripravuje do svojho portfólia niekoľko výnimočných projektov, ktoré svojou atraktívnou architektúrou prispievajú do urbanizmu jednotlivých lokalít. Preto spolupracujeme so skúsenými architektmi a s overenými dodávateľmi.

Priestory našich objektov orientujeme od bývania cez prácu, zábavu až po relax. Filozofiou spoločnosti je vytváranie lepších priestorov a to s dôrazom na kvalitu a detail. Každý objekt, ktorý realizujeme je navrhnutý a prispôsobený moderným dizajnovým prvkom.

Každý objekt, ktorý realizuje naša spoločnosť je navrhnutý pre jednotlivé lokality, čo obnáša návrh praktických pôdorysov, prispôsobené dizajnové detaily a kvalitnú konštrukciu, čím posúvame naše stavby na ďalšiu úroveň individuálneho prístupu. Začíname výberom inteligentného dizajnu, ktorý sa premieta do odolnosti a energetickej účinnosti. Denné kontroly na mieste výstavby zabezpečujú, že objekty spĺňajú najvyššiu úroveň kvality a udržateľnosti. A nakoniec, zodpovedné stavebné postupy znamenajú, že od začiatku až do konca výstavby máme z procesu realizácie dobrý pocit. Výsledkom je solídna a udržateľná investícia, ktorá je iba sto percentným prínosom.

Naším cieľom je byť flexibilný, spoľahlivý developer, ktorý sa svojimi projektami zaradí medzi významných hráčov v realitnom segmente.

Real estate develoment

Stratégia a vízia spoločnosti

Sme oportunisti, ktorí vidia príležitosti aj tam, kde ju ostatní nevidia.

Chceme, aby každý projekt spoločnosti Euro Bauer bol synonymom vysokého štandardu a kvality s dôrazom na detail. Chceme prinášať výnimočnú architektúru a špičkovú úroveň postavených nehnuteľností. Medzi naše hlavné priority  je silný akcent na životné prostredie, ktoré vnímame hlavne ako priestor, v ktorom chceme všetci kvalitne a zdravo žiť.

Vstupujeme len do projektov, kde máme rozhodujúce slovo pri ich riadení a máme nad nimi kontrolu.

Hlavne naše zameranie je sústredené na výstavbu bytových, obchodných a výrobných priestorov. Taktiež máme záujem orientovať sa na objekty relaxu, oddychu a cestovného ruchu.